0%
Anmelden
Menü
Streaming
Auf einen Klick
20:15 im TV
TV-Programm
Heute im TV
Auf einen Klick
Jetzt im TV
20:15 im TV
22:00 im TV
TV nach Sendern
TV nach Themen
Streaming
Spielen & Gewinnen
Gewinnspiele
Onlinerätsel
tele Heft
aktuelles Heft
Heftarchiv
Tipps & News
News
Interviews
mein tele
Heute im TV
Jetzt
20:15
22:00
andere Zeit
Jetzt
vor 05:30
05:30
09:00
12:00
16:00
18:00
Primetime
22:00
00:00
Alle Sender
tele Top 20
weitere Deutschsprachige
Kindersender
Sport
Nachrichten
Fremdsprachige Sender
Shopping
sky
Genre
Alle Genres
Film
Serien
Sport
Reportage
Dokumentation
Unterhaltung
Erotik
Kultur & Musik
Kinder & Jugend
Sonstiges
Radio
Sender
Fr
10.05.
Sa
11.05.
So
12.05.
Mo
13.05.
Di
14.05.
Mi
15.05.
Do
16.05.
Fr
17.05.
Sa
18.05.
So
19.05.
Mo
20.05.
Di
21.05.
Mi
22.05.
Do
23.05.
Fr
24.05.
Sa
25.05.
So
26.05.
Mo
27.05.
Di
28.05.
Mi
29.05.
Do
30.05.
<
>
Samstag, 11.05.
22:00
BBC News
19:25
Utrip
18:15
Pot na EP 2024, nogometna magazinska oddaja
vor 05:30
01:20
Napovedujemo
23:55
Videonoc
05:30
05:30
The Media Show
GB 2024
06:00
BBC News
GB 2024
06:30
The Travel Show
Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2, GB 2024
07:00
BBC News
GB 2024
07:30
Unspun World with John Simpson
GB 2024
08:00
BBC News
08:30
Click
GB 2024
06:15
Odmevi
SLO 2024
06:35
Kultura
SLO 2024
06:50
Šport
SLO 2024
07:00
Zgodbe iz školjke
Ribic Pepe: Kako obogateti
07:20
Profesor Baltazar
Martin na vrhu, HR 1970
07:30
Sovice
Roža, rožica, krasna rožica, BRA 2018
07:40
Cmokci
Urejeno, GB 2021
07:45
Cofek
Hudo srbenje, F 2020
07:50
Ernest in Celestinca
Snežni metež, F 2017
08:05
To sem jaz
Mila
08:10
Studio Kriškraš
Spoznaj Filipa
08:35
Z kot Zofka
G kot goslar
06:00
Napovedujemo
SLO 2024
07:00
Najboljše jutro
SLO 2024
09:00
09:00
BBC News
09:30
I Am Robert
GB 2021
10:00
BBC News
11:00
BBC News
11:30
Eye Investigations
Nika's Last Breath, GB 2024
09:00
Firbcologi
O demokraciji, raziskavah in lasnicarstvu
09:25
Teodozija
Zatemnitev, F 2022
09:50
Male sive celice
OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Šmarjeta
10:25
Infodrom
SLO 2024
10:40
Osvežilna fronta
Bratje in sestre
11:10
TV-izložba
SLO 2024
11:35
Ugriznimo znanost
Bakteriofagi - orožje proti bakterijam
11:55
TV-izložba
SLO 2024
09:15
Pricevalci
Božena Bordon, SLO 2024
11:40
Veliki koncert Orkestra Mandolina Ljubljana z gosti, dirigent Andrej Zupan
SLO 2014
12:00
12:00
BBC News
12:30
Talking Business
13:00
BBC News
13:30
Unspun World with John Simpson
GB 2024
14:00
BBC News
14:30
Searching Space
World's First Para-Astronaut, GB 2024
15:00
BBC News
15:30
The Travel Show
Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2, GB 2024
12:10
Božje zapovedi
Božje zapovedi, SLO 2024
12:30
NaGlas!
SLO 2024
12:55
Vreme
SLO 2024
13:00
Prvi dnevnik
SLO 2024
13:15
Šport
SLO 2024
13:25
O živalih in ljudeh
13:55
Vizionar: PS Logatec, kjer sta združena znanje in tradicija
PS Logatec, kjer sta združena znanje in tradicija, SLO 2024
14:20
TV-izložba
SLO 2024
14:35
Blisk
Medijska zarota, SLO 2005
15:10
TV-izložba
SLO 2024
15:25
Prisluhnimo tišini
SLO 2024
15:35
TV-izložba
SLO 2024
15:55
Rojaki
SLO 2024
13:00
Tone, javi se!
SLO 2014
14:30
Državna proslava ob 20. obletnici vstopa Republike Slovenije v Evropsko unijo
SLO 2024
16:00
16:00
BBC News
16:30
The Media Show
GB 2024
17:00
BBC News
17:30
The Interview
GB 2024
16:25
Industrijska in vojaška dedišcina v turizmu
Industrijska in vojaška dedišcina v turizmu, SLO 2024
16:55
Vreme
SLO 2024
17:00
Porocila ob petih
SLO 2024
17:05
Šport
SLO 2024
17:10
Brina
Konec tedna, AUS/GB 2018
17:25
Ah, ta leta!
Mi smo družina
16:00
Pesem Evrovizije 2024, drugi predizbor iz Malmöja
2. predizbor iz Malmöja, S 2024
18:00
18:00
BBC News
19:00
BBC News
19:30
Unspun World with John Simpson
GB 2024
20:00
BBC News
18:15
Ambienti
SLO 2024
18:55
Vreme
SLO 2024
18:57
Dnevnik
SLO 2024
19:15
Koda
SLO 2024
19:25
Utrip
SLO 2024
19:45
Šport
SLO 2024
19:55
Vreme
SLO 2024
20:00
Abba daba du
S 1976
18:15
Pot na EP 2024, nogometna magazinska oddaja
SLO 2024
18:50
Avtomobilnost
19:20
Videotrak
19:50
Svetovno
Zemlja in okolje
20:10
Live
Hokej na ledu (M) - svetovno prvenstvo elitne skupine
CZ 2024
Primetime
20:30
Click
21:00
BBC News
21:30
The Travel Show
Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2, GB 2024
21:00
Pesem Evrovizije 2024, izbor iz Malmöja
Izbor iz Malmöja, S 2024
22:00
22:00
BBC News
23:00
BBC News
23:30
Eye Investigations
Nika's Last Breath, GB 2024
22:50
Slaba mama
RA 2019
00:00
00:00
BBC News
00:30
The Media Show
GB 2024
01:00
BBC News
01:30
Talking Business
02:00
BBC News
GB 2024
02:30
Searching Space
World's First Para-Astronaut, GB 2024
03:00
BBC News
03:30
Unspun World with John Simpson
GB 2024
04:00
BBC News
04:30
The Media Show
GB 2024
05:00
BBC News
01:25
Dnevnik Slovencev v Italiji
SLO 2024
01:50
Napovedujemo
00:05
Videonoc
10.61.5.114